O penzionu

ZLATÁ OLEŠNICE – JIZERSKÉ HORY - se nachází jako jediné místo v JIZERSKÝCH HORÁCH A V KRKONOŠÍCH mezi 6-ti SKI AREÁLY !!!

V blízkosti do 3min Skiareál Rejdice-PANORAMA - jižní stráň, 6min. Skiareál Příchovice – PANORAMA - jižní stráň – celý den slunce, vhodné pro rodiny z dětmi a Skiareál Vysoké nad Jizerou. Další tři Skiareály HARRACHOV, ROKYTNICE n/ JIZEROU, PASEKY vzdálené 15min od penzionu.

Penzion Pila byl v roce 2009 vybudován rekonstrukcí původního historického objektu parní pily a ještě v témže roce byl otevřen. Vzhledem ke stavu původní nemovitosti a náročnosti rekonstrukce jej lze považovat za novostavbu. I přes to byla většina architektonických prvků pily zachována a stala se chloubou penzionu. Penzion Pila se nachází v horní části obce Zlatá Olešnice a svým objektem spadá již do chráněné oblasti Jizerských hor. Národní park Krkonoše je pak vzdálen jen několik málo kilometrů. Svojí ideální polohou v klidné hornaté přírodě je tak penzion skvělým místem pro trávení letní i zimní dovolené, firemních akcí a prodloužených víkendů.