Restaurace

Restaurace

Ubytovaným hostům Penzionu Pila nabízí restaurace polopenzi k pobytu (polévka a hlavní chod). Restaurace je otevřena pouze pro ubytované hosty. Otevřeno je od 8-10 hod a od 16 do 23 hod.

Dobrá snídaně – začátek úspěšného dne

Snídaně jsou u nás velkoryse pojaté ve formě teplého i studeného bufetu. Navíc pokud se zdržíte více dní, oceníte, že se v týdnu nabídka obměňuje a pokaždé se můžete těšit na něco nového. Pečivo odebíráme od místních pekařů . Samozřejmostí je kvalitní káva a další teplé nápoje včetně kakaa či horkého mléka.

Ty, kteří rádi začnou den porcí zdraví, jistě potěší, že podáváme jogurty. Navíc pokud se u nás ubytují kolektivy, které upřednostňují zdravé vaření ve větší míře, rádi jim vyhovíme a posílíme čerstvé ovoce či zeleninu.

Snídaně na přání

Můžete u nás posnídat po anglicku a dát si sázená vejce a slaninu. Připravujeme také omeletky, míchaná vajíčka a mnoho dalšího.

Pokud je u nás ubytováno málo hostů, připravujeme snídani individuálně podle přání. Stejně tak pokud jste skupina přátel či kolegů, kteří mají speciální požadavky na stravování, pokusíme se vám v maximální míře vyhovět.

Restaurace slouží rovněž k pořádání menších soukromých a podnikových akcí a pořádání školení a seminářů.

Kapacita restaurace je v případě běžného uspořádání stolů 36 míst, dispozici lze však rozšířit až na 50 míst.